10 טיפים מובילים לעדכון AP&P.

10 טיפים מובילים לעדכון AP&P.
תוכן עניינים

גיליון זה ממומן על ידי

 

Bristol Business Solutions

 

פתרונות עסקיים בבריסטול

 

בריסטול פתרונות עסקיים (BBS) היא חברה קטנה ועצמאית כאן שתומכת בעסק הצומח שלך. עם ניסיון של מעל 6 שנים בעבודה עם עסקים קטנים, BBS מספקת פיתרון בר השגה לצורכי הניהול, התקצוב, השיווק והאתר שלך.

 

***

 

 

10 עצות עיקריות לתיקון AP&P

 

אני לא יודע עלייך אבל אני מתקשה כשאני עוברת בחינה והעצבים תמיד מביאים אותי, מה שבתורו גורם למוח שלי להיות ריק לגמרי

 

יש לי חברים שיכולים לשנות רק על ידי קריאת הספרים שלהם ורישום הערות. אני מעריץ את כל מי שיכול לעשות את זה, זה עובד במידה מסוימת עבורי אבל אני יכול רק לקחת כל כך הרבה לפני שהמוח שלי משוטט ואני מפסיד להתמקד.

 

הטיפים הבאים שמצאתי ממש עובדים בשבילי, ברור שכולם עובדים אחרת כדי שהם לא יעבדו בשבילך אבל אני מקווה שאולי לפחות או לפחות יתנו לך רעיונות.

 

 

1 השג כמה מאמרי בחינה ישנים

 

שוחח עם המורה שלך או הסתכל באינטרנט ובדוק אם אתה יכול למצוא כמה מסמכי עבר, זו דרך נהדרת לראות כיצד השאלות מונחות והסיכוי שהם עשויים לחזור על כמה שאלות. שימו לב כמה שווה שאלה, אם שאלה היא נקודה אחת תצטרכו רק תשובה של מילה אחת או שתיים – אם 6 הנקודות שלה תזדקקו למידע נוסף.

 

עבד בעיתונים עם הערותיך כדי לוודא שאתה מקבל את התשובות נכונות. אתה יכול לחשוב על התשובה לפני שאתה בודק כדי לדעת שאתה יודע אותה.

 

 

2 – כרזות

 

ערוך רישומים או נקודות קליע והניחו אותם איפשהו שתראה אותם לעיתים קרובות. מצאתי שהמטבח עובד טוב בשבילי. כל האחרים בבית קראו את הפתקים ולעתים קרובות היו שואלים אותי שאלה או מבדקים אותי (מבלי שנבקש) בכל פעם שהיו במטבח.

 

להיות חזותי בכל יום פירושו שלא הייתי צריך לפתוח ספרים כדי לשנות, יכולתי לשנות כשלא היה לי זמן לשבת וללמוד.

 

 

3 – הסבירו למישהו אחר.

 

אם יש לך חבר שלא מכיר את ה- AP&P שאתה לומד, שאל אם אתה יכול להסביר להם את זה. אפשר להסביר מערכת למשל. מערכת העצבים יכולה להיות נחמדה ומסובכת. אם אתה יכול להסביר את זה למישהו ולענות על שאלות שהם מעלים תדע שאתה מבין את זה לגמרי בעצמך. אם הם שואלים שאלות אינך יודע שהתשובה עליה נותנת לך את ההזדמנות לחקור יותר ולהבין זאת טוב יותר בעצמך.

 

 

4 – צור כרטיסי עדכון

 

כשהייתי מחוץ לבית היו לי כרטיסי העדכון שלי. חלקם נוצרו מעיתוני העבר שהיו לי. צד אחד יהיה שאלה והשני היה התשובה.

 

היה לי את כולם בשקית קטנה ובחרתי אותם באקראי. לפעמים הייתי רואה את התשובה ונאלץ להחליט מה הייתה השאלה. לעדכון שרירים לצד אחד יהיה שם השריר ובצד השני תהיה החדרה, התקשרות והפעולה. זה גרם לי להבין מה אני חושב שאני יודע ומה אני באמת יודע.

 

 

 

5 – מחקר בקבוצות

 

קבל חברתי והזמינו כמה חברים מהקורס להיפגש ולבחון זה את זה. דון באיזה אזור מצאת הכי קשה. רוב הסיכויים שמישהו יבין זאת טוב יותר ועל ידי כך שהוא יביא אותם לדבר איתך על זה יכול לעזור לשניכם.

 

אתה יכול גם להשתמש בכרטיסי הגרסאות שלך כדי ליצור משחק – הפוך את הגרסאות למהנה ככל האפשר.

 

 

6 – השתמש ב- aps.

 

יש כמה אפים מדהימים שעוזרים עם AP&P אבל הטובים ביותר אינם זולים! אז בחרו בתבונה. זה קל יותר להעביר בטלפון או בטאבלט לעיון ולא ספרים.

 

יש שם גם כמה משחקים מהנים.

 

אלה היו המועדפים עלי ביותר לתיקון שרירים ועצמות וגם ילדי נהנו לשחק בהם.

 

Whack a bone http://www.anatomyarcade.com/games/WAB/WAB.html

 

Poke –a-muscle http://www.anatomyarcade.com/games/PAM/PAM.html

 

יש דרגות שונות לעבוד בהן וזה נהיה קשה יותר – למידה תוך כדי כיף זה תמיד רעיון טוב.

 

 

7 – אגודת המילים

 

עם דברים שאתה נאבק בהם נסה למצוא משהו לקשר אותו.

 

למשל כשלמדתי עצמות בגוף המשכתי לערבב את המטאקארפאל והמטטרסל. ואז מישהו אמר, המטא זרע sal אוחז ב- TAR בכביש והמכונית המטא משמשת לניהול מכונית.

 

גם כשאני מסתכל על valgum and varus המשכתי להתבלבל. ואז הבנו שאם הברכיים מתלכדות זה היה כמו ש- GUM מדביק אותן זו לזו ולכן valGUM!

 

 

8 – dump dump

 

כשאתה ניגש לבחינה בדרך כלל תקבל נייר גרוטאות – זו הזדמנות נהדרת לשרבט דברים טריים במוחך שעשויים להיות מועילים. דברים שלעתים קרובות אתם שוכחים או מתבלבלים איתם. אל תקדיש יותר מדי זמן לזה, כיוון שמדובר במשימה של שתי דקות במהירות לרשום כמה הערות לפני שאתה פותח את העיתון. זכור שהדברים לא נמצאים על הנייר, אז אל תבזבזי זמן רק כמה מילים מהירות שתזכירו לך אז להמשיך.

 

 

9 – תירגע

 

לילה לפני הבחינה וודאו שיש לכם אוכל ומנוחה טובה, קראו ספר או צפו בסרט וקבלו שנת לילות טובה. אל תמשיכו לדחוס מאוחר – זה עלול להוביל לבלבול בשלב זה. דמיינו את עצמכם עוברים וקבלו את התעודה – השגיחו על הפרס!

 

אולי להזמין עיסוי!

 

 

10 – שמור על רוגע

 

כשאתה בבחינה השתדל כמיטב יכולתך לשמור על רוגע. טיפ שמצאתי מועיל היה כששאלתי שאלה שלא יכולתי לחשוב על התשובה, הנחתי את העט והנחתי את ידי על הברכיים, עצמתי את עיניי ונשמתי נשימה עמוקה. בעיניים עצומות הסתכלתי ימינה ושמאלה, דמיינתי את המטבח שלי במקום בו היו הפתקים והצלחתי לדמיין את הנייר הדרוש לי עם התשובות עליו. זה באמת עבד. זה מרגיע את הנפש ועוזר להתמקד.

 

אם אינך בטוח, עדיף תמיד לכתוב משהו. אם לא תשים תשובה, תדע שהיא לא נכונה – אם תיקח ניחוש משכיל יש יותר סיכוי שזה נכון.

 

 

יותר מכל זוכר שזו לא בחינה חד פעמית, אם אתה לא עובר את הפעם אתה תמיד יכול לעבור שוב. כן זה מאכזב אבל גם לא סוף העולם. אל תשים את עצמך בלחץ רב מדי מכיוון שזה יוביל לערפל הנפש.

 

יש לך כישורים להיות מטפל מדהים והבחינות לא תמיד מראות זאת, אז זכור שזה לא מגדיר אותך. פשוט תעשו הכי טוב שתוכלו ועם טיפים למחקרים אלה תהיה בסדר. יש לך את זה – תאמין בעצמך!

 

בהצלחה.

 

 

אם יש לך עוד טיפים שתרצה לשתף אנא יידע אותנו בתגובות למטה.

 

גם אם יש לך נושאים שאתה רוצה שאכסה בבלוג או רעיונות לפודקאסט אנא צור קשר – [email protected]

 

אנא שתפו והפיצו קצת אהבה:

[ 19459040]