רופא עד הבית – שירות מקצועי וחיוני

רופא עד הבית
רופא עד הבית – שירות מקצועי וחיוני
תוכן עניינים

להיות חולה זה לא נעים, אבל אם יש משהו עוד יותר לא נעים, זה להיות חולה ולהתחיל להיגרר לקופת חולים או לבית החולים כדי לפגוש רופא ולקבל טיפול. העייפות של המחלה, התחושה הקשה, הכאב, כל אלו גורמים לכל יציאה מהבית להיות מאתגרת באמת, ולפעמים אפילו בלתי אפשרית. להזמין רופא עד הבית זה פתרון חיוני, ולא משהו שצריך לחשוב עליו יותר מדי.

המחירים המאפשרים והזמינות הגבוהה הופכים את השירות הזה למשהו שכל אחד ואחת יכולים להרשות לעצמם, בייחוד כאשר מדובר ברגעים מסוימים בחיים, ולא בהכרח בהרגל יומיומי. רובנו לא צריכים לקבל שירות רפואי כל יום, ואלו שכן, הרי לרוב יקבלו אותו בבית חולים. לגבי השאר, בפעמים בהם יש צורך בטיפול רפואי, שווה לשקול לבצע את המפגש בביתכם.

איזה שירותים תוכלו לקבל?

  • שיחת ייעוץ – במידה ואתם צריכים ייעוץ, לא תצטרכו לחכות שעות, ולפעמים ימים בשביל לקבל ייעוץ מקצועי ואישי. השירות מאפשר לכם שיחת ייעוץ עם רופא פרטי באופן מיידי וללא זמן המתנה. השיחה כוללת אבחון במידת האפשר, וכמובן שממשיכה בהמלצות רפואיות והנחיות מה הדרך הנכונה ביותר לפעול בהתאם למצב. כמובן שבמידה ובמהלך שיחת הייעוץ יוחלט על ידי הרופא כי אתם צריכים להגיע לבית חולים, הרי שהרופא ייתן לכם הפניה לחדר מיון בו במקום, וללא תוספת תשלום.
  • רופא מסובסד עד הבית – קופות החולים מסבסדות ביקורי רופאים עד הבית, והמחיר המיוחד שתוכלו לקבל כולל את כל שירותי הרפואה הבסיסיים. אתם משלמים את המחיר המלא, ומקבלים החזר ישירות מקופת החולים שלכם, בקלות ובמהירות. השירות שתקבלו הוא ממש כאילו הלכתם לרופא המשפחה בקופת החולים, רק בלי לצאת מן הבית, מה שאומר שתוכלו לקבל תרופות במידת הצורך, וטיפולים כמו זריקת וולטרן, טיפול אנטיביוטי וכיו"ב.
  • רופא מומחה בשיחה אישית – לפגוש רופא מומחה בישראל זה לפעמים סיפור של ימים, שבועות או חודשים של המתנה. אם אתם צריכים לפגוש רופא מומחה באופן מיידי, אתם יכולים לעשות זאת היום, וללא המתנה. הפגישה נערכת בתוכנת זום (ZOOM) בצורה מקוונת, כלומר שיחת ווידאו עם הרופא. הרופאים הזמינים לכם לשיחה זו הינם מומחים בתחומים רבים, ואתם תצטרכו לבחור את תחום המומחיות שאתם מחפשים. בהתאם לבחירתכם תקבלו לו"ז ובו הזמנים בהם הרופא זמין לשיחת הווידיאו, שם תוכלו לבחור את הזמן המועדף עליכם.

רפואה מיידית – גם לתיירים

לא כולנו מחזיקים בכרטיס קופת חולים בישראל. תיירים, עובדים זרים, הייטקיסטים מחו"ל, סטודנטים בינלאומיים, המוני אנשים בישראל אינם חברים בקופות החולים, אך עדיין צריכים, מעת לעת, לקבל ייעוץ וטיפול רפואי.

השירות של רופא עד הבית זמין גם לאנשים אלו, שפשוט ישלמו מחיר מלא על אותו השירות שמי שחבר בקופ"ח מקבל עליו החזר. איכות השירות וזמינות השירות זהים לכולם.