עיסוי מפנק – עיסוי עם דגש על פינוק

עיסוי מפנק
עיסוי מפנק – עיסוי עם דגש על פינוק
תוכן עניינים

עיסוי מפנקעל אף שהמסאז' התפתח דווקא מצורך טיפולי ורפואי הרי שכיום אנו עדים למיליוני אנשים בישראל העושים עיסוי מפנק אחת לכמה חודשים בממוצע. 

לעתים הם הולכים כאטרקציה כאשר הם מבלים במקום מסוים, לעתים מקבלים מתנה ליום ההולדת, לעתים רוצים להפתיע את בני/בנות הזוג והולכים אתם ועוד סיבות רבות אחרות מדוע לעשות עיסוי מפנק באמצע החיים. 

העיסוי נעשה באמצעות שמנים מחוממים התורמים לאווירה הנעימה, לניקוי הרעלים בגוף ולזרימת תנועות הלישה של העיסוי מה שהופך אותו לאפקטיבי יותר. 

עיסוי רפואי מפנק זה מגיע טוב כמעט בכל טיימינג אולם ישנם רגעים בחיים שבהם אנו עוצרים את הכול ומבינים שזהו הזמן שלנו לעצמנו.

מתי נצטרך עיסוי מפנק?

  • כאשר נרצה להתפנק עם מעט זמן לעצמנו. לעצור לרגע את אינספור המשימות והעיסוקים שלנו במהלך היום ולהקדיש כמה שעות של פינוק רק לעצמנו. להגיע אל מתחם הספא, ליהנות מעיסוי מפנק ואיכותי ולהמשיך ליהנות בשעות שלאחר מכן ממגוון המתקנים במתחם.
  • כאשר נרצה לפנק מישהו קרוב כמתנה או מסיבה אחרת ולהגיע אתו אל המקום ולעבור עיסוי מפנק ביחד.
  • כאשר נרצה להעניק לעצמנו טיפול קבוע לפי זמן מסוים השומר על איזון הגוף והנפש שלנו כחלק מאורח חיים בריא יותר.
  • כאשר הגוף שלנו צבר עומסים פיזיים, השרירים תפוסים ואנו מתקשים לבצע פעילות יומיומית שוטפת.
  • כאשר יש לנו כאבי גב, כתפיים, רגליים, כאבי ראש וכו'.
  • כאשר אנו מחלימים מפציעה ורוצים לסייע לגוף להתאושש.
  • כאשר אנו עובדים בעבודה שבה יושבים ולא עושים כמעט פעילות או הליכות ורוצים עיסוי מפנק שגם יעזור לשפר את זרימת הדם בגוף.

סוגי עיסויים עם דגש על פינוק:

  • עיסוי שבדי קלאסי הוא העיסוי הפופולרי ביותר. הוא בנוי מתנועות לישה, לחיצות בנקודות מסוימות בגב ונעשה באמצעות שמנים מיוחדים. העיסוי מיועד לשחרור שרירים תפוסים, שיפור מחזוריות הדם בגוף והפחתה של מתחים ולחצים נפשיים. כל מי שעובר עיסוי זה נהנה ממצב רוח טוב ורגוע יותר לאחר העיסוי.
  • עיסוי באבנים חמות – עיסוי נהדר לצורך פינוק. במהלך העיסוי ייעשה המטפל שימוש באבני בזלת מיוחדות שנבחרו בקפידה. אבנים אלה מחוממות לטמפרטורה הרצויה ונעשה בהם שימוש גם כחלק מהעיסוי עצמו וגם בהנחה על גוף המטופל לצורך ניקוי רעלים ואנרגיות שליליות.
  • עיסוי אירוודה – מתאים מאוד למי המחפש עיסוי מפנק במיוחד. מדובר בעיסוי עדין מאוד המשלב שימוש בשמן שומשום חמים ונעים. נהדר להפחתת מתחים ולחצים מיותרים.

עיסוי מפנק – מתנה מושלמת ליום ההולדת:

רוצים לפנק מישהו קרוב ליום הולדת ושוברים את הראש איזה מתנה להביא? היום תוכלו ליהנות מעיסוי מפנק במחיר מיוחד.

העיסוי יהיה לבחירתכם ממגוון העיסויים המוצעים בספא שלנו.

כמו כן תוכלו ליהנות ממגוון מתקני הספא במתחם: סאונה רטובה ויבשה, ג'קוזי, בריכה, מתחם שיזוף ועוד. במידה ותרצו לכלול גם כיבוד/ארוחה/תפאורה במקום יש לתאם זאת מראש מול משרדי הספא.

הזמנה של עיסוי מפנק פרטי:

אם אתם רוצים לפנק מישהו בעיסוי מפתיע במיוחד תוכלו להזמין עיסוי פרטי עד דלת הבית. כמו כן ישנם אנשים המזמינים עיסוי זה כאשר הם רוצים לבצע את הטיפול המפנק שלהם אצלם בבית בסביבה הטבעית והנוחה להם. 

לבסוף, ישנם גם אנשים הזקוקים לטעינה הזו של הגוף באנרגיות מחודשות וזקוקים לעיסוי מפנק אך בשל ענייני ניידות או מגבלה פיזית כזו או אחרת אינם יכולים להגיע אל מתחם הספא ומזמינים עמסה מקצועי שיגיע אליהם. 

לפרטים נוספים אודות סוגי העיסוי וקביעת מסאג' מפנק ושימוש במתקני הספא או הזמנת מעסה פרטי אליכם צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

סרטון על עיסוי מפנק