עיסוי לגברים – כל אחד מתרגש מלקבל עיסוי מפנק

עיסוי לגברים
עיסוי לגברים – כל אחד מתרגש מלקבל עיסוי מפנק
תוכן עניינים

עיסוי לגבריםאין אחד שלא מתרגש מלקבל עיסוי מפנק. ההתרגשות הזו היא חלק מהעניין של טיפול המסאז'. במהלך העיסוי הגוף מייצר אנדרופינים, נוזלי הלימפה זזים, העורקים מפתחים והדם והחמצן זורקים לנו בכל הגוף. 

כל אלה ועוד תורמים לשיפור לא רק בהרגשה ובמצב הרוח שלנו אלא גם להפחתת כאבים פיזיים, לשחרור השרירים התפוסים שלנו ולהתאוששות מהירה של הגוף שלנו. 

אם אתם מחפשים אחר עיסוי לגברים ברמה הגבוהה ביותר הגעתם למקום הנכון. 

היום גם גברים מודעים לחשיבות של שמירה על הגוף ותחזוקה שוטפת שלו וגם הם נתונים ללחצים נפשיים ופיזיים בכל תחומי החיים ועל כן זקוקים לעיסוי מקצועי מפנק שיוכלו להרוויח מעט שקט ונחת בזמן לגברים בלבד.

סוגי עיסוי לגברים פופולריים:

  • עיסוי רקמות עמוק – עיסוי נהדר עבור ספורטאים, עבור מי שעוסק הרבה בספורט או עבור גברים העוסקים בעבודה פיזית מאומצת רוב הזמן. עיסוי רקמות עמוק דוגל בלחיצות ועיסוי עמוק ומאסיבי יותר הלוחץ על רקמות השריר כדי להזרים טוב יותר את הדם לאזורים אלה וכן מסייע בשחרור השרירים התפוסים והמכווצים.
  • עיסוי שוודי – העיסוי הקלאסי המוכר והאהוב שרוב הגברים בוחרים בו, הן מבחינת חוסר ידיעה והכרה בעיסויים אחרים והן מבחינת הצורך שלכם בעיסוי מפנק, לכיף בלבד. האמת שזה גם אחד העיסויים שהכי טובים לגוף ולנפש והוא גם מהנה במיוחד כך שבבחירת עיסוי שוודי אתם מכסים את הכול.
  • עיסוי אירוודה – עיסוי נהדר שלא נעשה בכל מכון ספא בישראל ולכן פופולרי מאוד במקומות שכן ואפילו גברים רבים מכירים אותו ונהנים ממנו. במהלך עיסוי זה נעשה שימוש בשמן שומשום ועיסוי עדין ונעים. מטרת העיסוי היא בעיקר להפחית לחצים ומתחים, ליהנות מהעיסוי ולהגביר את זרימת הדם בגוף.
  • עיסוי אבנים חמות – אחד העיסויים הפופולריים ביותר הכוללים תנועות עיסוי בשילוב אבני בזלת מחוממות. במהלך העיסוי משאיר המעסה את אבני הבזלת בנקודות שונות על גוף המטופל כדי לספוג את האנרגיות והרעלים בגוף ולתרום לשחרור הלחצים והעומסים הנפשיים ושיפור ההרגשה.
  • עיסוי תאילנדי – עיסוי נפוץ נוסף שבו המעסה משתמש בכובד גופו לבצע לחיצות שמטרתן לשחרר את השרירים של המטופל.

עיסוי לגברים – יום כיף בספא לגברים בלבד:

בדיוק כפי שנשים יכולות ליהנות אחת עם השנייה בעיסוי לנשים ועשויות לרצות יום כיף לנשים בלבד, הרי שגם גברים יכולים ליהנות אחד עם השני בסביבת תומכת ואוהבת, סביבה גברית שמבינה אחד את השני ובה ניתן לקיים שיחות של גברים על נושאים שמעניינים גברים, ליהנות בדרך מעיסוי מפנק ומרגיע, להמשיך משם לסאונה רטובה/יבשה במתחם, לג'קוזי מבעבע ואפילו למתחם המנוחה והשיזוף לתפוס קצת צבע.

מארגנים מסיבת רווקים לחבר?

החבר עומד להתחתן וההתרגשות כבר הולכת וגוברת. זה הזמן לארגן לו מסיבת רווקים שהוא לא ישכח. אז תשכחו ממישהי שקופצת מעוגה כי הגיע הזמן ליהנות מיום כיף לגברים בלבד בספא המפנק והמומלץ שלנו.

בהתאם לכמות האנשים יהיה נתן לסגור עבורכם את מתחם הספא ליום אחד/כמה שעות בהתאם להזמנה, ליהנות מעיסויים מפנקים ומקצועיים לאורחים ולחתן השמחה כמובן, להרים תפאורה איכותית במקום, מוסיקה מרגיעה ואווירה נהדרת במתחם כולו סביב האירוע המשמח. שימוש במתקני הספא באופן חופשי, כיבוד ושתייה בהתאם להזמנה.

רוצים לארגן יום הולדת מפנק בספא?

באותה מידה ניתן לארגן גם ימי הולדת במתחם או להזמין כמה אורחים ליום ההולדת שלכם וליהנות מהנחה בכניסה, בשימוש במתקנים ובעיסויים השונים לקבוצות.

כמו כן תוכלו, בתיאום עם המשרד, לדאוג לקשט את חדר העיסוי או את המקום הייעודי שייתחם עבורכם לצורך החגיגה במקום ולדאוג גם לעוגה וכיבוד.

סרטון על עיסוי לגברים