עיסוי קלאסי – מומלץ להפחתת כאבים ולאושש את הגוף במהירות

עיסוי קלאסי
עיסוי קלאסי – מומלץ להפחתת כאבים ולאושש את הגוף במהירות
תוכן עניינים

עיסוי קלאסי – תחזוקת הגוף והנפש היא חלק קריטי עבור בני האדם. למעשה, עיסוי היא דרך טיפול עתיקת יומין שהשתמשו בה כדי להפחית כאבים בגוף, לאושש את הגוף במהירות וכדי לרפא פציעות. 

אחד מאותם עיסויים הוא העיסוי השוודי המוכר והפופולרי שהפך להיות בשמו הנרדף – העיסוי הקלאסי. 

טכניקת עיסוי זה שופרה לאורך השנים עד לכדי מה שאתם רואים היום וכיום למעשה מדובר בעיסוי הפופולרי ביותר במתחמי הספא בישראל ומשמש כיום גם עבור אנשים המעוניינים כדי להגיע וליהנות מיום כיף ומהספא כאטרקציה ולא כדרך טיפול בהעיסוי קלאסיכרח.

יום אחד בחודש לפחות הוא היום שלכם:

מלבד החשיבות של שימור הבריאות הגוף והנפש, הרי שבתוך אורח החיים הקדחתני שכולנו חיים בו, סביר להניח שתרצו לפחות יום אחד בחודש עבור עצמכם.

יום אחד שבו תוכלו להקדיש מעט זמן איכות ושקט לנפש שלכם. זה בסדר לקחת אתכם אדם אהוב מהמשפחה או אפילו חבר קרוב אם תרצו אך הרעיון הוא להתנתק מהטלפונים, מהסידורים ומכל הבלגן מסביב, מכל הכאב ראש ומכל המשימות שיש לכם – למשך יום אחד לפחות.

ביום זה תטענו את עצמכם מחדש, תנקו את הרעלים בגוף ואת האנרגיות השליליות מהנפש ותחזקו את עצמכם עם מנה חדשה של אנרגיות שתספיק עד היום המפנק הבא שלכם.

היתרונות של העיסוי הקלאסי:

  • עיסוי קלאסי תורם לזרימה טובה יותר של הדם והחמצן בגוף. פעולה זו מסייעת לפעילות שוטפת ותקינה של מערכות הגוף, מפחיתה את הסיכון למחלות ואף מסייעת בהקלה וטיפול במחלות קיימות.
  • עיסוי זה מסייע בהפחתת כאבי ראש.
  • מרגיע כאבי גב, כתפיים, ידיים, רגליים ועוד מקומות עם כאבים פנימיים הנובעים מדלקות, אי סדרים בזרימת הדם באזור או בשל עומס על הגוף והנפש.
  • מסייע בהפחתת לחץ נפשי, מתחים ועומסים על הנפש שלנו.
  • תורם לשחרור מהיר יותר של השרירים התפוסים או המכווצים ולהתאוששות מהירה יותר של הגוף.
  • מתאים גם לגברים וגם לנשים, בכל הגילאים וכמעט בכל מצב בריאותי.
  • עוזר בניקוי רעלים מה שתורם בסופו של דבר להפחתת מחלות ושיפור המצב הבריאותי.

עיסוי קלאסי – מהלך העיסוי והביקור במקום:

העיסוי מתבצע ללא לבוש בחלק עליון ולכן בתחילת המטופל יידרש בכניסתו לחדר להתארגן מבחינת הלבוש ולשכב על המיטה.

לאחר מספר דקות ייכנס המעסה כדי להתחיל לבצע את מלאכת העיסוי. תחילה ישתמש המעסה בליטופים ותנועות עיסוי קלות על הסדין המכסה את המטופל וזאת כדי לחמם אזורים מסוימים בגוף ולהיכנס לאט לאט אל האווירה.

חשוב להבין כי במהלך העיסוי כימיקלים שונים מתחילים לזוז, להיווצר ולזרום בגוף המטופל כך שגם האופן שבו נכנסים לתהליך העיסוי הוא הדרגתי וחשוב מאוד. עיסוי קלאסי מאופיין בתנועות לישה, לחיצות ומעט מתיחות.

העיסוי יתחיל לרוב מגב המטופל והכתפיים, יעבור אל שרירי הירך האחורי והרגליים ויגיע גם לכפות הרגליים ולעתים גם אל ראש המטופל אם ירצה בכך.

עם סיום העיסוי המעסה יודה לכם על שהייתכם בחדר העיסוי ושנתתם בו אמון כמטופליו ואז יצא מהחדר.

לכם יהיה מספר דקות נוספות להתלבש ולצאת בנינוחות מהחדר ומשם תוכלו ליהנות מיתר המתקנים במתחם בהתאם לחבילה שהזמנתם.

מתי נרצה להזמין עיסוי קלאסי?

אז העיסוי ניתן להזמין בכל עת בהתאם לקביעת מועד העיסוי עם משרדי הספא. ניתן ליהנות מעיסוי מפנק אחת לכמה חודשים או אחת לחודש כדי לשחרר לחצים ומתחים, להקדיש מעט זמן לעצמכם החשוב לבריאות הנפש.

במידה ואתם זקוקים לעיסוי לצורך טיפול רפואי או תחזוקה שוטפת של הגוף למי שעוסק בספורט למשל או להפחתת סיכון לפציעות כדאי לבצע את העיסויים אפילו לעתים קרובות יותר ולברר עם מכון הספא לגבי מנוי חודשי מסודר המותאם אל הצרכים שלכם.

סרטון על עיסוי קלאסי