עיסוי עד הבית – אותו שירות כמו במתחם הספא

עיסוי עד הבית
עיסוי עד הבית – אותו שירות כמו במתחם הספא
תוכן עניינים

עיסוי עד הביתעיסוי עד הבית- הרפואה האלטרנטיבית הולכת ותופסת מקום גדול יותר בליבם ובמוחם של אנשים רבים, גם כאלה החיים במערב.

אנו עדים לשבילי אופניים בכל מקום, מתקני כושר במספר מקומות בכל עיר, שוק תוספי תזונה וכושר הגדול איי פעם ואינספור אנשים ששומרים על התזונה, עושים ספורט ומשתמשים בטכניקות ריפוי שונות. 

כך למשל עיסוי מקצועי יכול לסייע גם כאטרקציה מהנה וגם עיסוי רפואי החיוני לבריאות הגוף והנפש.

עיסוי עד הבית – כיצד זה עובד?

כולנו מכירים ויודעים את הסגולות והיתרונות של עיסוי מקצועי לגוף ולנפש שלנו אך במידה ואנו מזמינים את השירות עד הבית, כיצד זה עובד? ובכן אתם יכולים להיות רגועים. 

המעסה המקצועי יגיע אליכם עד ביתכם הנפלא, יפתח את מיטת הטיפולים שהביא עמו ואת כל הציוד הנדרש ויוכל לבצע את העיסוי אצלכם כאילו הוא היה בספא עצמו

למעשה מלבד העובדה שהעיסוי מתבצע אצלכם השירות הוא אותו שירות כמו במתחם הספא עצמו מבחינת אופן עשיית העיסוי, זמן העיסוי וכו'.

אילו עיסויים ניתן לעשות?

בדרך כלל כאשר מזמינים עיסוי עד הבית נהוג שזה יהיה העיסוי השוודי הקלאסי

לא כל מתחם ספא מאפשר הזמנה של עיסוי באבנים חמות למשל כאשר זה מתקיים בבית הלקוח. 

הסיבה לכך היא שלא כל ציוד ניתן להוצאה ממתחם הספא ולא תמיד התנאים נוחים להנחת הכלים לחימוש והכנת הציוד לטובת העיסוי. 

העיסוי הקלאסי הוא יותר נוח לביצוע, בעל יתרונות רבים ועל כן משמש לרוב כבחירה המוצלחת ביותר.

למי מתאים עיסוי עד הבית?

  • לאנשים עם בעיות גב – אם יש לכם בעיות גב הרי שעיסוי מקצועי יכול לסייע בהפחתת כאבי הגב. אנו מכירים לפחות כמה אנשים עם בעיות גב המזמינים את השירות עד אליהם, לא רק עד דלת הבית אלא אפילו עד למתחם הרצאות שבו אחד הלקוחות שלנו נוהג לתת הרצאה ובמהלכה נתפס לו הגב כפי שקורה לו לעתים קרובות. מעסה מקצועי הגיע עד אליו להעניק לו עיסוי רפואי במקום מה שעזר לו להתאושש במהירות ולהשלים את ההרצאה.
  • לאנשים המעוניינים להשתקם מפציעה – עיסוי רפואי מקצועי נהדר כדרך טיפול להפחתת כאבים ושיקום מפציעות. לא תמיד מדובר בטכניקה היחידה או העיקרית לחזרה מהפציעה אולם היא עוזרת להשתקם מהר יותר במרבית הפציעות הגופניות.
  • לאנשים המעוניינים לשמור על הגוף והנפש שלהם – להשקיע בעצמם, בבריאות, בנפש, אחת לכמה זמן ולהזמין את השירות עד הבית מטעמי נוחות.
  • לאנשים המזמינים את השירות כמתנה למישהו קרוב – כמתנה ליום הולדת לדוגמה. או מכל סיבה אחרת שבגינה תרצו לפנק אדם קרוב. זה יכול להיות בן/בת זוג, הורים, אחים, חברים וכו'.
  • לאנשים שרוצים להתפנק באופן ספונטני סתם ככה באמצע החיים.
  • לאנשים הישנים בצימר שאין בו שירותי עיסוי ומעוניינים להזמין שירות עד המקום – שכרתם לילה או סופש בצימר ואין לבעלי הצימר שירות עיסוי מפנק? תוכלו בתיאום אתם להזמין מעסה מקצועי שיגיע עד אליכם לצימר ויעניק לכם את הטיפול לו אתם זקוקים להשלמת החוויה שלכם.
  • מסיבת רווקים/רווקות – היום מאוד טרנדי להזמין מעסים כאטרקציה למסיבת רווקים/רווקות. במסיבת רווקות למשל ניתן גם להזמין קוסמטיקאית מטעם אותו מכון ספא להעניק גם שירותים אלה בפינה ייעודית לכך שתוקם במקום בו תחגגו את המסיבה הנהדרת. האורחים בטוח יהיו שבעי רצון וכאלה שגם חתן/כלת השמחה.

לסיכום

עיסוי עד הבית הוא שירות שכיח מאוד בקרב מתחמי ספא רבים ברחבי הארץ המעוניינים להרחיב את מעגל השירותים שלהם וכן לספק אותו גם עבור לקוחות המעוניינים בשירות עיסוי פרטי בסביבה הטבעית שלהם.

כמו כן ישנם אנשים שאינם מסוגלים להגיע אל המכון מבחינת ניידות או מבחינה פיזית וגם עבורם מדובר בשירות נוח.

סרטון על עיסוי עד הבית