7 טיפים מובילים לטיפול עצמי

7 טיפים מובילים לטיפול עצמי
תוכן עניינים

גיליון זה ממומן על ידי

 

Bristol Business Solutions

 

פתרונות עסקיים של בריסטול

 

בריסטול פתרונות עסקיים (BBS) היא חברה קטנה ועצמאית כאן שתומכת בעסק הצומח שלך. עם ניסיון של מעל 6 שנים בעבודה עם עסקים קטנים, BBS מספקת פיתרון בר השגה לצורכי הניהול, התקצוב, השיווק והאתר שלך.

 

***

 

7 טיפים מובילים לטיפול עצמי

 

כמטפלים בעיסוי, זה מובנה בנו לטפל בלקוחותינו. לפעמים זה יכול לבוא על חשבוננו.

 

אם אתה לא דואג לעצמך פיזית ורגשית, אתה בסופו של דבר ייפול או חולה. זה ישפיע על דפוק על הלקוחות שלך.

 

הנה כמה טיפים לוודא שאתה דואג גם לעצמך

 

 

 1.  

  סביבה

   

  האם סביבת הלקוח שלך מתאימה לך? האם אתה מרוצה בקליניקה שלך? קח רגע והסתכל סביבך, האם המרחב שלך גורם לך להרגיש בנוח כדי לאפשר לך להתמקד בלקוח שלך? – זה נכון גם למטפלים ניידים, האם אתה עדיין מרוצה בסביבת הלקוח שלך?

   

  אולי אתה עובד בחדר כושר סואן ומעדיף משהו רגוע ושלו או אולי אתה בחדר מבודד ומייחל לחברה או המולה של מרפאה סואנת.

   

  אם אינך שמח אתה צריך לשנות דברים. אתה בשליטה אז תזיז מרפאות או תשנה את העניינים. או אולי להפוך לניידים. תמיד יש מקום לשינוי.

   

 2.  

 3.  

  מצא איזון לקוחות

   

  מה אתה מרגיש עם עומס העבודה שלך? האם יש ימים בהם אתה חושש מהלקוח הבא ומתגעגע לסוף היום?

   

  אולי אתה זקוק ליותר זמן בין לקוחות כדי להירגע ולעשות את עצמך מחדש. התאמת לקוחות רבים מדי תגרום לך להיות עייפה וטינה והלקוח המסכן שעבר אחרון לא יקבל את מלוא תשומת ליבך.

   

  עיין ביומן שלך וודא שיש מרחב בין לקוחות כך שתוכל לנשום ואין לחץ להשיג את הבא הבא.

   

  אין מספר לקוחות מוגדר מכיוון שזה תלוי במטפל; חלקם עשויים למצוא 8 ביום הם בסדר ואילו אחרים עשויים להסתדר רק 4. שניהם נכונים אין נכון או לא בסדר. וודא שאתה מקשיב לעצמך ומצא את האיזון שמתאים לך.

   

 4.  


 5. קח הפסקה
  כמה זמן יש לך לארוחת צהריים? האם אתם לוקחים הפסקה או שאתם מנסים להתאים דברים סביב הלקוחות שלכם? האם אתם ממהרים מלקוח אחד למשנהו? לקחת לפחות הפסקות של חצי שעה יכול לעשות פלאים, לעשות חליטה, לעשות מתיחה, לאכול משהו, אולי להסתכל באתר BusyHive כדי לראות מה חדש. זה נשמע פשוט וזה באמת כל כך פשוט, אבל על ידי ביצוע מספר הפסקות ביום זה נותן למוח שלך זמן להירגע לפני שאתה ממשיך הלאה. גם אל תרגיש אשמה – מטפל מנוחה יעניק ללקוחות שלהם את הטיפולים הטובים יותר. (רק לנהוג ברור בין לקוחות בזמן אכילת כריך לא נחשב להפסקה!) – וודאו שהפסקות רגועות במקום אחד.
 6.  

 7.  

  הערך שלך .

   

  כמו שאמרתי בבלוג של השבוע שעבר מה אני שווה? אתה שווה את זה! אז וודאו שאינכם מבצעים עיסוי בחינם יותר מאשר בתשלום. התנדבות זה דבר מצוין, אך וודאו כי משלמים לכם את התעריף העובר לעיסויים אחרים והיתרה נכונה. אתה צריך לאכול ולספק את עצמך כדי לוודא שאתה לא מוכר את עצמך בקצר.

   

 8.  

 9.  

  רגשות

   

  זה קל מאוד כאשר אתה רואה לקוח רגשי להרגיש שאתה גם נאחז ברגשות. עשיתי את זה בעצמי! היה לי לקוח אחד מסוים שעבר תקופה נוראית וכשהיא עזבה בכיתי. הרגשתי שלקחתי את רגשותיה ולא יכולתי לשחרר אותם.

   

  לא הייתי, פשוט הרגשתי אמפתיה כלפיה. אתה צריך להבין שזה בסדר להרגיש רע ללקוח ולאהוד, אבל זה גם לא הבעיה שלך ואתה צריך לשחרר אותו. ישנם מטפלים שמגלים שטיפת ידיים בין לקוחות ומדמיינים שרגשות שטיפתם גם הם יכולים לעזור. או טכניקות מדיטציה יכולות להועיל. מצא מה עובד בשבילך אבל זכור שאתה לא יכול להעביר רגשות רק לחוש אמפתיה וזה בגלל שאכפת לך.

   

 10.  

 11.  

  אכל

   

  זכור לאכול טוב. אינך צריך לעקוב אחר דיאטה מסוימת, אינני תזונאית, כך שלא יהיה לי תחומי לייעץ לך. אבל פירות וטבעות טריים הם התחלה נהדרת. נסה לאכול הכי טוב שאתה יכול ולהישאר לחות, מכיוון שזה יעזור לך להישאר ממוקד. ברור, אני לא אומר שאי אפשר לשתות שוקולד או אלכוהול! זה יהיה מטורף! אתה צריך תזונה מאוזנת כך שגם הדברים 'הרעים' בסדר מתון – כולנו אנושיים.

   

   

 12.  


 13. עיסוי!
  כן, חסכתי את הטוב ביותר לסוף אחרון – וודא שאתה שומר על גופך. מתיחות זה דבר נהדר כמו יוגה או פילאטיס, אבל אני חושב שכולנו יכולים להסכים שלא תוכלו לנצח את התחושה של קבלת עיסוי! אז רבים מאיתנו אומרים שהם לא יכולים למצוא את הזמן או הכסף לעיסוי. חשוב על היתרונות שזה יביא. מצא חבר לעיסוי וסדר החלפה. לא רק שזה ירגיש נהדר ולא יעלה דבר מלבד הזמן, אתה תוכל לדבר על טכניקות ואולי להרים רעיונות אחד מהשני. עיסוי יכול להיות בודד לפעמים אז מדוע לא ליהנות מכמה פעמים עם מטפל אחר. עדיף להקדיש זמן לפניית עיסוי ולומר תודה לגופך.
 14.  

אז עקוב אחר 7 הטיפים הבאים לטיפול עצמי. תשמור על עצמך ותוכל גם לדאוג לאחרים.

 

אינך יכול לשפוך מכוס ריקה.

 

 

זכור להפיץ את האהבה ולשתף את הבלוג הזה למטפלים אחרים שילמדו קצת טיפול עצמי.

 

 

 

אנא שתפו והפיצו קצת אהבה:

[ 19459042]