12 השאלות המובילות שהלקוחות רוצים לשאול.

12 השאלות המובילות שהלקוחות רוצים לשאול.
תוכן עניינים

גיליון זה ממומן על ידי

 

 

סמינר לונדון – 17-18 בנובמבר
ספר כאן

 

___________
למדו …
• למדו בבסיס הידע התיאורטי
• למדו כיצד לשלב טכניקות חדשניות של רקמות רכות
• למד כיצד ומתי לשלב את הטיפולים של שחרור המופתי, אנרגיית שרירים וטיפול בנקודות טריגר בטיפולים שלך
• למד כיצד להכיר מגבלות בניידות
• למד מדוע תנוחות מנוחה הינן בסיסיות להבנת הכאב הקשור ביציבה

 

***

 

 

12 השאלות הראשונות שהלקוחות רוצים לשאול.

 

 

דיברתי עם לקוחות רבים על עיסוי וכיצד הם בוחרים במקומות מסוימים ומה דוחה אותם. לרוע המזל רבים מודחים מכיוון שהם מפחדים מכדי לשאול כמה שאלות. ריכזתי רשימה למטה ואני מתכוון להוסיף אותם לאתר שלי כך שלקוחות פוטנציאליים לא יצטרכו להיות אמיצים ולשאול.

 

אל תהסס לשתף בלוג זה או העתק דומה למדיה החברתית שלך או לאתר שלך.

 

 

1 – האם אתה צריך להתעורר?

 

כשמטפל בעיסוי אומר – התפשט למקום שאתה מרגיש בנוח, הם פשוט מתכוונים בדיוק לזה. אם אתה מרגיש בנוח להיות עירום, אז נהדר שכן כל האזורים יידרשו ורק האזורים שאתה רוצה לעבוד עליהם ייחשפו.

 

אבל אם אינך מעוניין להסיר בגדים משובחים גם כן, נוכל לעבוד על בגדים אם כך אתה מרגיש נוח יותר.

 

או גם בין לבין בתחתונים זה בסדר.

 

אל תהסס לדבר איתך למטפל על התפשטות – אל תרגיש לחוץ לחשוף יותר ממה שנוח לך לעשות זאת. לפעמים קל יותר לעסות אזור שאינו לבוש אך בסופו של דבר זו החלטה שלך.

 

 

2 – אני בא ישר מהעבודה זה הולך להיות בסדר?

 

ברור שהגוף הטוב ביותר לעבוד עליו הוא נקי אך למטפל שלך לא יהיה אכפת אם היית בעבודה, יש אנשים שמתאימים לעיסוי בהפסקת צהריים או בדרך הביתה מהעבודה. הכל בסדר.

 

יתכן וחלק ממטפלי עיסוי יש מגבונים לחים בחדר שאתה יכול לנגב על הרגליים שלך אם היו כלואים אותם כל הזמן בנעליים, אבל חוץ מזה לא אכפת לנו באמת.

 

 

3 – האם זה בסדר לעשות עיסוי לפני היציאה לחדר הכושר או לצאת לריצה?

 

זה לא אידיאלי – אלא אם כן מדובר בעיסוי לפני האירוע. נסה לארגן את העיסוי לאחר האימון אם אתה צריך להתאמן באותו יום. תן לגופך להירגע לאחר טיפול.

 

 

4 – האם עדיין תתייחס אלי אם אאחר?

 

פגישתך לזמן נדרש – בדרך כלל שעה. אז אם איחרתם זה אומר שאיבדתם חלק מזמנכם – לא ניתן יהיה להאריך את זמנכם שכן המטפל יעבור ללוח זמנים. אם איחרת באמת יתכן שלא יהיה לך זמן לטיפול, אז וודא שאתה מייד. נחמד להירגע לפני עיסוי ולא למהר פנימה.

 

 

5 – האם אוכל לאכול לפני עיסוי?

 

כמובן! אך נסו להימנע מכל דבר כבד לאכול – אם תוכלו לחכות עד שאחרי זה עדיף שכן קבלת טיפול רגע אחרי האכילה יכולה להיות לא נוחה אם אכלתם ארוחה גדולה, הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות זה לשכב בחזיתכם.

 

 

6 – האם זה יכאב?

 

עיסוי לא אמור להזיק. אם אתה מקבל עבודת רקמות עמוקה יתכנו זמנים לא נוחים אך המטפל שלך יעבוד איתך ואם זה יותר מדי יהיה עדין יותר. אנו עובדים יחד אז זכרו לדבר וליידע את המטפל אם אתם רוצים פחות לחץ.

 

אם יש לך עבודת רקמות עמוקה וזה לא נוח – נשימה! אני יודע שזה נשמע מובן מאליו, אבל אם אזור צמוד והמטפל עובד עמוק יותר, זה מפתה לעצור את נשימתך – ככל שתצליחו להירגע ולנשום נשימות איטיות עמוקות, כך יהיה פחות כואב. אם זה לא נוח יותר דברו.

 

 

7 – האם אני חבול?

 

יש לקוות שלא אם עבדתם על רקמות עמוקות זה אפשרי, במיוחד אם אתם מועדים לחבלות. עיסוי מרגיע לא אמור לגרום לחבלות כלשהן. אם זה דבר שמעסיק אותך, אנא דבר עם המטפל או בקש מידע נוסף על סגנון העיסוי שאתה רוצה.

 

 

8 – אם יש לי עיסוי גוף מלא, תיגע בכל אזורי גופי?

 

זה יהיה תלוי בך. המפשעה היא לא!

 

לפעמים מטפל עשוי לרצות לעבוד על מערכת העיכול שלך שתדרוש גישה לבטן שלך, אך אם אתה מעדיף להישאר עטוף רק נאמר, ניתן להשתמש במגבות לכיסוי החזה שלך בזמן האזור עובד.

 

באופן דומה אם עובדים על מכניקת נשימה על המטפל היה צריך לגשת לצלעות, אך אם אתה מעדיף וילון או ללקוחות נשים אתה יכול ללבוש את החזייה שלך.

 

זהו דיון עבורך ועבור המטפל שלך כיוון שכל אחד מהם שונה וכך גם כל טיפול. בסופו של דבר אתה שולט בגופך ולכן זה תלוי בך.

 

 

9 – באיזו תדירות עלי לעשות עיסוי?

 

ניתן לדבר על כך עם המטפל שלך מכיוון שזה יהיה תלוי בסוגיות כלשהן שתהיה לך ואם תתאושש מפציעה למשל. אבל כדאי לתזמן עיסוי רגיל כל 4-6 שבועות לתחזוקה.

 

 

10 – האם זה בסדר לדבר?

 

אוקיי אני לא אומר צ'אט לאורך כל הפגישה, אבל אם אתה מרגיש לא בנוח או שמשהו כואב, דבר את! העיסוי הוא כל מה שקשור לקבל את מה שאתה רוצה ולכן אם אתה רוצה לחץ פחות או יותר זה בסדר לדבר. קחו בחשבון שתיקה תעזור לשרירים שלכם להירגע, אין לחץ לדבר עם המטפל.

 

 

11 – אני חושש שאולי ישבור רוח?

 

אל תדאג – כשהגוף נרגע זה קורה לעתים קרובות. זה בסדר. עדיף לתת לזה לקרות במקום לנסות להחזיק אותו. רק בבקשה אם המטפל עובד על הגלוטוס שלך על הרגליים העליונות אנא הזהיר אותם. אך זכרו שכולנו אנושיים וכולנו שוברים רוח!

 

 

12 – שמעתי שלפעמים גברים מקבלים זקפה בעת קבלת עיסוי, האם זה נכון?

 

זה נכון, אך אל תיבהל! ברור שזה יכול להביך אותך ואת המטפל. נסה להירגע. המטפל מודע לכך וזה למעשה די נדיר.

 

אם המטפל מודע הם יעברו לתחום אחר והרגשות יחלפו.

 

כל עוד אינך מצפה למשהו יותר מעיסוי אין שום בעיה.

 

עם כל השאלות הללו, תקשורת היא המפתח ולכן וודא שרוב אלה נענים לפני שהלקוח עולה על הספה ככל שיוכלו להירגע.

 

מקווה שתמצא את השאלות הללו מועילות במרפאות שלך, אם אתה חושב על שאלות נוספות שתפרסם אותן בתגובות וכמו תמיד אל תהסס ליצור קשר – [email protected]

 

 

אנא שתפו והפיצו קצת אהבה:

[ 19459037]