שיתוף פעולה!

שיתוף פעולה!
תוכן עניינים

גיליון זה ממומן על ידי

 

Bristol Business Solutions

 

פתרונות עסקיים בבריסטול

 

בריסטול פתרונות עסקיים (BBS) היא חברה קטנה ועצמאית כאן שתומכת בעסק הצומח שלך. עם ניסיון של מעל 6 שנים בעבודה עם עסקים קטנים, BBS מספקת פיתרון בר השגה לצורכי הניהול, התקצוב, השיווק והאתר שלך.

 

***

 

שיתוף פעולה.

 

הטיפ העליון של ימי שלישי היה "שיתוף פעולה לא תחרות". זה באמת גרם לי לחשוב על איך אנחנו עובדים וחשבתי שאשתף אתכם במחשבותי.

 

 

שיתוף פעולה – מה זה אומר?

 

"עובדים עם מישהו כדי לייצר משהו."

 

 

אני משתף פעולה עם PT מקומי. יש לנו מערכת יחסים נהדרת בה הוא מפנה אלי את כל הלקוחות שלו ואז נוכל לעבוד יחד כדי לגרום ללקוחות להשיג את מטרתם.

 

לפעמים הפניה זו נובעת מפציעה, אך גם אם הם מתמודדים עם השלמת תרגילים או שה- PT מבחין בחוסר איזון הוא מפנה אותם אלי כדי שאוכל להעריך אותם וביחד (אני עצמי, PT ולקוח) אנו עובדים על תוכנית עיסוי, מתיחות וחיזוק כדי לעזור ללקוח.

 

 

זה עובד ממש טוב והלקוחות דיווחו על משוב רב. באישור הלקוחות לדון בסוגיות זה אומר שאני יכול להנחות את ה- PT לתחומי החולשה ולעזור ללקוח גם בעיסוי.

 

אם לא היה לנו את שיתוף הפעולה הזה, היינו צריכים לסמוך על הבנת הלקוח ולהעביר את ההודעות. חלק מהלקוחות אכן מבינים את האנטומיה שלהם ועניין כיצד היא עובדת, אך לא מעטים אומרים

 

"רק תגיד לי מה לעשות כדי לתקן את זה ואני אעשה את זה!"

 

היכולת לדבר עם PT שלהם באמת עוזרת לחזק את הטיפול לאחר הטיפול שלהם. במיוחד אם הם נפצעו ובדרך להחלמה.

 

אני גם מפנה חלק מלקוחותיי ל- PT כאופציה עבורם. ראיתי את ה- PT הזה בעצמי ובוטח בעבודתו. אנו עובדים ממש טוב יחד כדי לעזור ללקוחות שלנו להרגיש טוב יותר בגופם.

 

 

יש לנו גם שיעורי הנחה אחד לשני אז אני משתתף בשיעורים שלו והוא מקבל עיסויים בשיעורים מוזלים. אינך צריך לעשות זאת אך אם אתה מתכוון להשתמש בשירותיהם מדוע לא?

 

לכל לקוחותיו יש ייעוץ ראשוני בחינם. זה משהו שחשבתי עליו הרבה זמן וקשה, בדרך כלל אני גובה תשלום נוסף עבור טיפול ראשוני אבל רציתי לעודד אותם לראות אותי. חלקם מעולם לא עברו עיסוי והרגישו חרדה – מה שהופך אותו לחופשי נתן להם את הדחיפה הנוספת ללכת על זה.

 

עד כה כולם התחברו מחדש והכי הרבה שאני רואה על בסיס חודשי אז היה שווה את הפגישה החופשית להכניס אותם לדלת ולהבין שאני יכול להועיל להם ולהמשיך לעבוד עליהם.

 

בענף העיסוי לפעמים זה יכול להיות בודד מאוד, על ידי יצירת קשרים כמו זה זה לא יכול רק להגדיל את בסיס הלקוחות שלך, אלא גם לגרום לך להרגיש חלק מצוות.

 

שיתופי פעולה אינם חייבים להיות עם PT, חשוב על המיקוד שיש לסגנון שלך או על הלקוחות שאתה רוצה למשוך וזה יוביל אותך לאדם שיכול להועיל הדדית עבור אותו לקוח.

 

גם מטפלים אחרים בעיסוי! – כן MT אחרים! אנחנו לא צריכים להיות בתחרות זה עם זה, החיים מספיק קשים בלי לבזבז זמן על אנרגיה שלילית.

 

אם אתם כבר לא בקבוצת פיקוח או ידידותיים עם כמה מעסים, לכו לחפש! הסתכל במדיה החברתית ויצרו קשר, קבעו מפגש, אולי ארגנו החלפה – מי לא ירצה לתת עיסוי בחינם בידיעה שהם הולכים לקבל עיסוי בחינם?

 

 

לכולנו סגנונות שונים ומתייחסים ללקוחותינו באופן שונה. חשבו על זה, אני בטוח שיש לכם רופא בית אהוב שאתם רוצים לראות או אדם אהוב עליו שאוהבים שיוגש לכם אפילו בחנות המקומית. כך גם בעיסוי.

 

אנו יכולים להיות ה- MT הטוב ביותר בעסק, אך הלקוח עשוי לרצות סגנון אחר או שפשוט לא יהיה לו אישיות תואמת וזה בסדר. יכול להיות שזה אפילו המקרה שאתה לא אוהב את הלקוח שלך! אולי הם גורמים לך להרגיש לא בנוח ללא סיבה מיוחדת. ברור שאם הם מחפשים אחר עיסוי הנושא אחר, אבל זה נהדר להיות מסוגל להציע עבורם MT אחר ולהפנות אותם אליו.

 

 

בכל פעם שיש לי לקוח חדש אני מתחיל להסביר כי כל ה- MTים שונים זה מזה, כשאני מעסה אותם הייתי רוצה משוב שיעזור ליצור את העיסוי הטוב ביותר עבורם שאני יכול (למשל – יותר לחץ, פחות לחץ – יותר עבודה באזור מסוים וכו '..) אבל בסוף הפגישה אם הם לא היו מאושרים ב 100% אני מעדיף שהם יגידו ויידעו אותי מה חסר ואולי אוכל להמליץ ​​על מטפל אחר.

 

היו לי לקוחות שאומרים שיש להם חבר שרוצה עיסוי אבל לא מרגיש בנוח עם אישה, זה בסדר כשנוחותם מגיעה קודם, אבל זה אומר שאני יכול להפנות אותם לכמה מטפלים גברים שאני מכיר וסומך עליהם .

 

נשאלתי אם אני עיסוי נשים בהריון, אמרתי להן שאני כן, אבל אם זה מישהו שלא ראיתי לפני כן, אני גם מגלה אותן מודעות ל- MT פנטסטי שמתמחה בעיסוי הריון ויכול להיות שהם מעדיפים אותה. לא מדובר בפינוי לקוחות אלא בהדרכתם לעיסוי הטוב ביותר עבורם. אני מקווה שאם הם ישאלו על העיסוי שלהם הם יפנו אלי לקוחות חדשים כי הם יודעים שאני לא מחפש את הכסף (למרות שאני לא יכול לחיות בלי זה) אבל העדיפות שלי היא לקבל את העיסוי הטוב ביותר עבור הלקוח.

 

אני יודע שחברי MT היו עושים את אותו הדבר בשבילי.

 

 

על ידי שיתוף מידע ועזרה זה לזה, אנו עובדים יחד כדי לייצר טיפולים טובים יותר עבור לקוחותינו. זכור שאיננו מתחרים להיות הטובים ביותר! אתה כבר הכי טוב בהייתך אז אל תנסה להיות הטוב ביותר בלהיות מישהו אחר! היה הכי טוב לעזור ללקוח שלך ולפעמים זה אומר להפנות.

 

שיתוף הפעולה הנוסף שעלי להזכיר כמובן הוא BusyHive, העובד יחד את Krzys ואנחנו מייצרים תכנים גדולים ככל האפשר עבור חברי MT. אנו בוחנים כל העת כיצד לשפר את האתר ולעזור. אנחנו אוהבים את זה כשאתם גם בקשר.

 

 

אז צאו לחלוק את האהבה, התיידדו, סדרו החלפות, דברו עם מטפלים מקומיים בכל סוגי הטיפול השונים. להיות חלק ממשהו גדול יותר. אל תשכח לאהוב ולעקוב אחרינו במדיה החברתית ולהירשם לניוזלטר כדי שלא תחמיץ שום דבר.

 

כמו כן, נשמח לשמוע על שיתופי הפעולה שלך – ספר לנו בתגובות למטה.

 

אהבה רבה. x

 

אנא שתפו והפיצו קצת אהבה:

[ 19459030]