סקירה של kneader

סקירה של kneader
תוכן עניינים

גיליון זה ממומן על ידי

 

Bristol Business Solutions

 

פתרונות עסקיים בבריסטול

 

בריסטול פתרונות עסקיים (BBS) היא חברה קטנה ועצמאית כאן שתומכת בעסק הצומח שלך. עם ניסיון של מעל 6 שנים בעבודה עם עסקים קטנים, BBS מספקת פיתרון בר השגה לצורכי הניהול, התקצוב, השיווק והאתר שלך.

 

***

 

ביקורת Kneader

 

כשהתחלתי לכתוב בלוגים הבטחתי לעצמי שלא משנה מה אני אכתוב רק מלבי ואביא את דעותי הכנות. אז כשאני קיבלתי את המלדר לסקור אני מודה שהרגשתי אלמנט של פאניקה! אני לא משתמש בכלים בעיסוי, תמיד הייתי בדעה ששום דבר לא יכול להכות עור לעור. כן, הספקתי דיקור סיני וזה כלי אבל זה הרגיש אחרת.

 

 

סחבתי את החרך כמעט שבוע לפני שהשתמשתי בו! זה כלי פלסטי מוצק אבל מאוד חלק ונחמד להחזיק (גם אם זה נראה כמו אבק מפרק) השתמשתי בו על הזרועות שלי וזה הרגיש טוב, אבל זה אני מרגיש את הלחץ ודאגתי לנסות אותו לקוחות.

 

 

בהמשך לאתר Kneads Must, ביצעתי כמה בדיקות כיצד הכלי המוזר למראה זה עובד. יש לו קצוות שונים שתוכלו להשתמש בהם בהתאם לסוג העיסוי בו אתם מבצעים. צפיתי גם בכמה מסרטוני ה ב- YouTube והרגשתי שאני באמת צריך לנסות את הכלי הזה ולראות מה קורה. קיבלתי את ההחלטה לנסות ולכתוב איך הרגשתי בכנות.

 

שפן ניסיונות ראשון היה בעלי, הוא תמיד שמח להיות שפן ניסיונות ולקבל עיסוי. יש לי ידיים די קטנות אז לא הייתי בטוח איך יתמודד האברך אבל משחק עם זה אתה מוצא במהירות דרך נוחה להחזיק אותו. התחלתי להחזיק אותו בחוזקה מדי כך שאצבעותי עברו את כל החורים, אבל ברגע שחררתי את אחיזתי והרגעתי הוא החליק ממש טוב. הופתעתי שיכולתי להרגיש את הרקמות עדיין. יש לו בעיות בכתפיים אך נדנדה מעל טרפזיוס עליון באמת עזר לשריר להקל ולהימס. המשכתי לבקש פידבק ונראה היה שכולם מסתדרים כשורה. ניסיתי להשתמש בצד השטוח ולא להכניס את ידי לחורים וגם זה עבד טוב.

 

 

שפן הניסיונות הבא היה Krzys, הוא גם נתן משוב נהדר וניסינו קצת יותר את הקצוות השונים. הקצה הדק יותר היה נהדר להשגת הפרומואים ולהרמת עצם השכמה. כשהתרגלתי לליגה זה הרגיש טוב לטפל בו אבל עדיין הייתי קצת לא בטוח לגבי השימוש בו על לקוחותיי.

 

 

לאחר מכן, קרזיס עיסה אותי בזה, הייתי ממש מופתע, המשטח הרך חלק להפליא על העור, ולמען האמת לא הייתי בטוחה לפעמים אם זו הייתה ידו או הכתר. זו הייתה חוויה ממש מהנה, היה נהדר לקבל את איך שזה הרגיש ונתן לי יותר ביטחון בזה.

 

בסופו של דבר הרגשתי שהגיע הזמן לתת ללקוחות שלי לחוות את החרדר! בחרתי לקוחה שאני פוגשת בקביעות כבר כמה חודשים, היא תמיד נותנת משוב נהדר. והסברתי שאני בוחנת את הכתר שאלתי אם היא תשמח לתת לי להשתמש בזה ולהגיד לה שאם היא לא אוהבת שזה יגיד ואני אחזור למה שהיא רגילה. בכנות למרות שהרגשתי יותר בנוח להשתמש בו וכמו החוויה בעצמי, עדיין דאגתי שכן מדובר בלקוח משלם.

 

התחלתי את העיסוי עם הידיים שלי כרגיל כדי לחמם את הרקמות ולמחוש את השרירים שהאברך בוהה בי מהצד. מרימה אותה ביד אחת בזמן שהשתמשתי ביד השנייה למישוש כתפיה – אוקיי הנה … … 19459004
 

 

התוצאה הייתה לקוח מאושר אחד! ההערה היחידה שהעירה הייתה שזה הרגיש קר על עורה, כך שהיא ידעה שהתחלתי להשתמש בה אבל היא גם העירה על כמה מהר זה התחמם. לא ממש שמתי לב עד אז, זה מתחמם במהירות בידיים שלך וזה גם מוסיף לתחושה שהוא כמו מגע עור.

 

עכשיו אני משתמש בה הרבה! שמתי לב שהידיים שלי רגועות יותר עם זה וככל שאני משתמש בו יותר אני יכול להרגיש דרכו. כלי קטן ונפלא. צורה וגודל נהדרים, אפשר לדעת שהרבה מחשבה עשתה בעיצוב זה, אני באופן אישי אוהבת שזה נכנס לכיס שלי!

 

אז לסיכום, אני אשמור את הפרווה הזו כחלק מתיק הערכה שלי, כל כך נוח ורך להפליא וקל לשימוש. שמח שהייתי צריך לבדוק את זה כשאני לא בטוח שהייתי מנסה את זה אחרת ועכשיו אוהב את זה!

 

אם ברצונך לרכוש סוודר אנא לחץ כאן .

 

וכדי להאזין לפודקאסט על החרוץ אנא לחץ כאן .

 

 

אם אתה רוצה ליצור קשר ולספר לנו את הסיפור שלך או ליידע אותנו על משהו שאתה רוצה לראות אותנו מכסה אנא צור קשר [email protected] או אם יש לך שאלות בנושא ה"יידן "אנא הגיב למטה.

 

אם יש לך מוצר שאתה רוצה שנבדוק אנא יידע אותנו.

 

אנא שתפו והפיצו קצת אהבה:

[ 19459031]