מוזיקה בקליניקה?

מוזיקה בקליניקה?
תוכן עניינים

גיליון זה ממומן על ידי

 

Bristol Business Solutions

 

פתרונות עסקיים של בריסטול

 

בריסטול פתרונות עסקיים (BBS) היא חברה קטנה ועצמאית כאן שתומכת בעסק הצומח שלך. עם ניסיון של מעל 6 שנים בעבודה עם עסקים קטנים, BBS מספקת פיתרון בר השגה לצורכי הניהול, התקצוב, השיווק והאתר שלך.

 

***

 

מוזיקה בקליניקה – כן או לא?

 

התמודדתי בעיסוי הוליסטי לפני 4 שנים אבל לא ממש התאמנתי. זה היה בעיקר חברים ומשפחה אז לפעמים הייתי מנגן מוזיקה ולפעמים היינו מדברים. בסופו של דבר בזמן הלימודים ב- RSM התחלתי לראות לקוחות נוספים, אך מכיוון שלא היה לי מקום בבית הייתי נייד. מסיבה זו מעולם לא חשבתי באמת הרבה על מוזיקה. הייתי בבית הלקוחות שלי ורוב הזמן היה רעש רקע של הטלוויזיה או הרדיו או שהם רצו לדבר.

 

כשהצלחתי להקים מרפאה קיבלתי את ההחלטה מכיוון שעשיתי בעיקר טיפולי RSM והייתי צריך לתקשר יותר עם לקוחותיי שלא יהיה לי מוזיקה.

 

 

זה עובד טוב אבל לאחרונה חשבתי על זה מחדש, לפעמים כשאני עם לקוח שראיתי בכמה הזדמנויות יש פחות משוב ופתאום אני מודע לשעון שמתקתק או למכוניות חולפות על פני.

 

 

זה גרם לי לחשוב על הלקוח שלי – האם הם נהנו מהשתיקה או שזה לא עצבני?

 

כיצד להחליט מתי זה מתאים?

 

ואז מגיעה ההחלטה של ​​איזו מוזיקה? ברור שזה חייב להיות משהו שאני אהנה ממנו, אך יתכן שהבחירה שלי לא תהיה לטעמם של כולם.

 

 

כולנו מגיבים למוזיקה – אין לי סוג מוסיקה אהוב מכיוון שזה תלוי במצב רוחי – לפעמים אני רוצה לנהוג בשוטה ולקפוץ למקצף כבד או שפעמים אחרות אני רוצה לצנן ואולי כמה מנגינות קלאסיות היו עזרה. ברור שמוזיקה תוססת איננה אידיאלית כאשר אתה רוצה שהלקוח שלך ישכב על ספת העיסוי, אבל איזו מוזיקה נכונה?

 

 

מניסיוני האישי הייתי בעיסויים והמוזיקה הייתה מקסימה ומרגיעה או שזה היה קצת מעצבן – חברה תיארה פעם, "מוסיקת עיסוי" כאל דברים פלונקיים מצנחים והיא שנאה את זה.

 

 

היו לי חברים שאומרים לי שהם לא אוהבים מנגינות קלאסיות ואם זה מרגיז אותם. זה לא יהיה טוב למישהו שמנסה להירגע.

 

התשובה מבחינתי היא שתהיה תערובת של מוזיקה ותאפשר ללקוחות להחליט – זה יכול להיות חלק מהטיפול – האם תרצה מוזיקה היום? כן? אולי לנסות משהו מרגיע ולבקש משוב?

 

 

החלטתי שאקבל כמה מנגינות מרגיעות ואאפשר ללקוחות שלי להחליט – זה יצטרך להיות שקט מספיק כדי לשמוע משוב כאשר הם מועדים, אבל לפחות זה יסיח את הדעת מרעש חיצוני ומהשעון וקול השקט!

 

 

לפני שאתה מנגן מוסיקה אתה צריך לבדוק שאתה תחת החוק! האמינו או לא אם אתם מנגנים מוזיקה שיש להם זכויות יוצרים או מנגנים ברדיו תוך מתן עיסוי אתם מנגנים טכנית לקהל הרחב ולכן אתם זקוקים לרישיון.

 

תוכלו לעשות זאת כאן – www.prsformusic.com . זה יהיה מחיר מותאם אישית בהתאם לאופן השימוש במוזיקה למשל – באזור המתנה או בתוך המרפאה וגם סוג מוסיקה, רדיו או תקליטורים וכו '. שיחת טלפון מהירה או טופס מלא באינטרנט ותוכלו להיות מכוסים . יש מקומות באינטרנט שאתה יכול למצוא מוסיקה ללא תמלוגים שאינה דורשת רישיון.

 

 

צור קשר ויידע אותנו אם אתה מנגן מוזיקה – מה אתה הולך לכוון? או בתגובות או בדוא"ל [email protected]

 

אנא שתפו והפיצו קצת אהבה:

[ 19459032]